Periscope Video İndir

Hızlı ve ücretsiz hepsi bir arada video indirici


Periscope video indir , Twitter tarafından geliştirilen ve canlı yayın yapmak için kullanılan bir uygulamadır. Kullanıcılar, cep telefonlarını kullanarak canlı yayın yapabilir ve izleyicileriyle anında iletişim kurabilirler. Uygulama, aynı zamanda kaydedilmiş videoların paylaşımını da destekler.

Periscope videolarını indirmek için, kullanıcıların öncelikle uygulamaya giriş yapmaları ve arama özellği kullanarak istedikleri videoyu bulmaları gerekir. Bulunan videonun üzerinde indirme butonu mevcut olacaktır. Bu butona tıklayarak videoyu direk olarak indirebilirsiniz. Ancak, bazı videoların indirme yetkisi yok olabilir veya kullanıcıların indirme yetkisi olmayabilir.
Ayrıca, internette ücretsiz olarak sunulan 3. parti uygulamalar veya web siteleri kullanılarak Periscope videoları indirilebilir. Ancak, bu tür uygulamalar ve web siteleri genellikle güvenli değildir ve kullanıcıların bilgisayarlarını veya mobil cihazlarını virüslere veya diğer tehlikelere karşı açık hale getirebilir. Bu nedenle, kullanıcıların bu tür uygulamaları ve web sitelerini kullanmadan önce dikkatli olmaları ve güvenliği açısından kontrol etmeleri önerilir.

Nasıl kullanılır?

Ücretsiz Video İndirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

9GAG, Akıllı TV, Bandcamp, Bilibili, Bitchute, Blogger, BluTV, Buzzfeed, Dailymotion, Douyin, ESPN, Facebook, Febspot, Flickr, Gaana, Ifunny, IMDB, Imgur, Instagram, Izlesene, Kwai, Likee, LinkedIn, Mashable, MxTakatak, Ok.ru, Periscope, Pinterest, PuhuTV, Reddit, Rumble, Soundcloud, Streamable, TED, Tiktok, Tumblr, Twitch, Twitter, Vimeo, VK, YouTube

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.