TED Video İndir

Hızlı ve ücretsiz hepsi bir arada video indirici


TED video indir (Teknoloji, Eğlence, Tasarım), çeşitli alanlarda uzmanlar tarafından verilen ilham verici ve düşündürücü konuşmaların yer aldığı, tüm dünyada konferans ve etkinliklere ev sahipliği yapmasıyla tanınan, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Organizasyonun ayrıca, konuşmaların videolarını çevrimiçi olarak izleyebileceğiniz bir web sitesi ve mobil uygulaması vardır.

TED videolarını indirmek için öncelikle TED web sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret etmelisiniz. Oradayken, indirmek istediğiniz videoyu arayabilir ve seçebilirsiniz. Video sayfasında bir indirme düğmesi bulacaksınız, videoyu indirmek için kullanabilirsiniz. Ancak, lütfen tüm TED videolarının indirilemeyeceğini unutmayın ve ayrıca TED’in video indirme konusunda bazı kısıtlamaları vardır, devam etmeden önce TED yönergelerini ve kullanım şartlarını kontrol etmeniz önerilir.
Nasıl kullanılır?

Ücretsiz Video İndirici

Kullanımı kolay, sınırsız ve ücretsiz

Kullanmaya başla
1

Paylaşılabilir video URL'sini kopyalayın

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndirmek için tıklayın

Videoları Birden Çok Kaynaktan İndirin

Video İndirici Komut Dosyası, MP4, M4A, 3GP dahil olmak üzere birden çok biçimde videoları aşağıdakileri içeren birden çok kaynaktan indirmenizi sağlar:

Desteklenen Web Siteleri

9GAG, Akıllı TV, Bandcamp, Bilibili, Bitchute, Blogger, BluTV, Buzzfeed, Dailymotion, Douyin, ESPN, Facebook, Febspot, Flickr, Gaana, Ifunny, IMDB, Imgur, Instagram, Izlesene, Kwai, Likee, LinkedIn, Mashable, MxTakatak, Ok.ru, Periscope, Pinterest, PuhuTV, Reddit, Rumble, Soundcloud, Streamable, TED, Tiktok, Tumblr, Twitch, Twitter, Vimeo, VK, YouTube

Sesleri İndir

Varsa ses dosyalarını indirebilirsiniz.